Yanınızdaki Profesyonel Destek

Siz toplantıdan toplantıya koşuyor, yeni işler bağlıyor ya da ev, okul, organizasyon arası yoğun bir trafikte yaşıyorken online asistanınız e-asistan, restoran rezervasyonlarınızdan fatura ödemelerine, özel gün tebriklerinden iş takiplerinize birçok işinizi sizin yerinize profesyonelce yapar, zamanınız da size kalır. Bunun yanı sıra e-asistan, ihtiyaç anında avukat büroları, PR ajansları, seyahat acentaları gibi diğer profesyonel şirketlerden size en uygun olanı kısa sürede bulur ve destek almanızı sağlar. 

e-asistan bünyesinde, farklı alanlarda uzmanlaşmış asistanlar çalışır. Talep ettiğiniz hizmete en uygun asistan, e-asistan tarafından size atanır ve talebinizi yerine getirir.

Yönetici Asistanı

Yönetici olmanın inceliklerinin farkındayız. Bu sebeple hizmet verdiğimiz yöneticilerin yalnız ihtiyaçlarını değil, imajını ve repütasyonunu düşünüyor, e-asistan olarak yönetici asistanlığında uzmanlaşmış ekibimizle kişiye özel ve en uygun çözümleri sunuyoruz.

Kişisel Asistan

 

Yaptığınız iş ya da günlük programınız, sosyal çevreniz ve ajanda yoğunluğunuz doğrultusunda sizi tanıyor ve uzman asistan ekibimizle ihtiyacınıza odaklanan çözümleri size en kısa sürede sunuyoruz. Profesyonel yardım almanız gereken konularda sizleri en rahat çalışabileceğiniz şirkete yönlendiriyoruz.

Seyahat Asistanı

Seyahatlerinize verdiğiniz önemi çok iyi biliyoruz. Bu sebeple seyahat öncesi ve sırasındaki ihtiyaçlarınıza yönelik özel çözümleri, uzman asistan ekibimizle sizlere en kısa sürede sunuyoruz. Size de aksiliklerden uzak, keyifli bir seyahat geçirmek kalıyor.  

 
e-asistan sizin için neler yapabilir?

Takvim Organizasyonu

Araştırma Yapma

İş Uzmanı Bulma 

İş Takibi

Toplantı Notu Oluşturma

Yapılacaklar Listesi Hatırlatma

Veri Girişi

Satış Desteği

Randevuların Organizasyonu

Telefon Yönlendirme & Not Alma

İnsan Kaynakları Desteği

Toplantı Düzenleme

Çiçek Gönderme

Hediye Alma

Randevu Alma

Özel Gün Tebrikleri

Bilet Alma (Maç, Konser ve diğer)

Sosyal Medya Yönetimi

Hava Durumu Raporlama

Trafik Durumu Bilgilendirme

Doktor Randevusu

Avantaj Takibi

Kıyafet Danışmanlığı

Ürün Tedariki

Otel Rezervasyonu

Restoran Rezervasyonu

Konferans Rezervasyonu

Uçak Bileti

Destinasyon Araştırması Yapma

Şoförlü Araba Kiralama

Özel Jet / Helikopter Kiralama

Tekne Kiralama

Otobüs, Tren, Feribot Bileti Alma

Etkinlik Organizasyonu

Yemek Siparişi

LCV